Jerzy Zimny przechodzi na emeryturę

Jerzy Zimny przechodzi na emeryturę. Leszek Szulc nowym zastępcą prezesa

Po 31 latach pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze w Głogowie na emeryturę odchodzi zastępca prezesa zarządu Jerzy Zimny. Od 1 listopada 2021 r. jego obowiązki przejmie Leszek Szulc, który został wybrany na to stanowisko przez Radę Nadzorczą.

Jerzy Zimny pracę w spółdzielni rozpoczął w 1990 roku. Wcześniej pracował w Głogowskim Przedsiębiorstwie Budowlanym, gdzie nadzorował budowy osiedli Kopernik B i Piastów A, a także odbudowę części Starego Miasta. Po objęciu stanowiska w spółdzielni odpowiadał za wiele nowatorskich rozwiązań: opomiarowanie i rozliczenie zużycia wody, ewidencję i rozliczenie centralnego ogrzewania, nową gospodarkę lokalami usługowymi, programy termomodernizacyjne, a także podział osiedli na wyodrębnione nieruchomości.

 

 

Nowym zastępcą prezesa zarządu został Leszek Szulc, wieloletni pracownik spółdzielni. Ostatnio kierował zespołem ds. inwestycji i środków zewnętrznych, a wcześniej pełnił funkcję kierownika osiedla Śródmieście. Przez dwie kadencje był też zastępcą prezydenta miasta Głogowa.