Inspektor specjalista ds. remontów i utrzymania zasobów mieszkaniowych

Głogów, 08 styczeń 2024 r.

OFERTA PRACY

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. REMONTÓW I UTRZYMANIA ZASOBÓW MIESZKANIOWYCH

Opis stanowiska:

Zatrudnienie w Administracji osiedla
Praca od poniedziałku do piątku w przedziale między 7.00 a 17.00

Ogólny zakres obowiązków:

  • Nadzór i organizacja utrzymania w należytym stanie technicznym budynków i budowli, instalacji w budynkach, garaży, chodników i parkingów,
  • Organizacja wykonawstwa, nadzór o odbiór robót prowadzonych na osiedlu,
  • Przygotowywanie umów na realizację robót remontowych na osiedlu,
  • Tworzenie rocznych oraz długoterminowych planów rzeczowo-finansowych remontów dla poszczególnych nieruchomości,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych budynków osiedli.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień, preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Dokumenty aplikacyjne (podanie i CV) przyjmowane są w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” w Głogowie ul. Generała Władysława Sikorskiego 48, Dział Organizacyjno-Prawny pok. 212 bądź drogą mailową na adres: kadry@smnadodrze.pl Numer kontaktowy: 76 852 07 12.