Trwa Spis Powszechny

Trwa Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 września 2021 roku. Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii spisowej.

Aby samemu dokonać spisu, wystarczy wejść na stronę internetową GUS, zalogować się do aplikacji i wypełnić formularz spisowy. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące logowania do formularza spisowego i zawartych w nim pytań.

Jeżeli nie dysponujemy dostępem do internetu, można spisać się w każdym urzędzie statystycznym lub urzędzie miasta i gminy, gdzie przygotowano specjalne miejsca spisowe, albo przez telefon, dzwoniąc na infolinię spisową pod numer: 22 279 99 99. Najlepiej nie odkładać obowiązku spisowego do ostatniej chwili. Dzięki formularzowi internetowemu mogą Państwo spisać się w dogodnym miejscu i czasie.

Jeżeli nie spiszą się Państwo samodzielnie, skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy (telefonicznie lub bezpośrednio), aby przeprowadzić spis.